Внесення депозитів у Вашу спортивну книгу за допомогою кредитної картки

Поповнення рахунку у спортивній книзі за допомогою кредитної картки – це один з найпростіших і найшвидших способів внести депозит. Враховуючи їх широке щоденне використання, не дивно, що кредитні картки також є найпопулярнішим способом.

Насправді, кожна онлайн-книга спортивних змагань, яку ми розглядаємо, приймає певну форму кредитної картки як спосіб депозиту.

У цьому посібнику ми ознайомимо вас із плюсами та мінусами використання кредитних карток для депонування грошей в онлайн-букмекерських конторах. Окрім обговорення звичайних кредитних карток, ми торкаємось і передплачених кредитних карток.

Ось усе, що вам потрібно знати про використання кредитної картки у вашій онлайн-книзі спорту.

Внесення депозитів у Вашу спортивну книгу за допомогою кредитної картки

Звичайні кредитні картки

Більшість регульованих онлайн-букмекерських контор забезпечують легке банкування за допомогою звичайних кредитних карток, якими ви вже користуєтеся щодня.

Маючи понад 336 мільйонів власників карток, Visa є найпопулярнішою серед усіх звичайних кредитних карток, і як така вона приймається практично у всьому світі.

Однак Visa – не єдина кредитна картка, прийнята у світі онлайн-букмекерських контор. Найпопулярнішими кредитними картками, що приймаються до спортивних букметників, є:

  • Віза
  • Mastercard
  • American Express

У багатьох випадках ви також зможете робити депозити за допомогою дебетової картки, пов’язаної з однією з цих найбільших карток-компаній. Просто перевірте свою банківську карту на наявність логотипу, щоб побачити, чи буде прийнята ваша дебетова картка.

Чи безпечно користуватися кредитною карткою в Інтернет-букмекерах?

І Visa, і Mastercard мають підвищений рівень безпеки своїх карток, що особливо корисно при використанні вашої кредитної картки в Інтернеті. “Підтверджено Visa” та “Mastercard SecureCode” надають вам PIN-код або пароль, відомі лише вам та вашій фінансовій установі.

Цей PIN-код або пароль ніколи не буде передано продавцю, і він служить для того, щоб гарантувати, що єдиним користувачем картки є законний власник картки.

Тим не менш, завжди варто бути обережними, коли справа доходить до введення номера вашої кредитної картки або будь-якої іншої особистої інформації через Інтернет. Що стосується ставок на спорт, це означає, що вам потрібно переконатися, що ви ставите на безпечну та регульовану спортивну книжку.

Вибір одного з ретельно вивчених варіантів, розглянутих на нашому сайті, є одним із способів переконатись, що ваша особиста інформація в безпеці. В іншому випадку переконайтеся, що у спортивній книжці на видному місці видно їх підтвердження від надійного регуляторного органу, такого як Відділ контролю за іграми.

Переваги вибору кредитних карток як методу вкладу:

  • Використання кредитної картки для депозиту – це один із найшвидших способів розпочати роботу в Інтернеті.
  • Поповнення кредитною карткою настільки ж просто, як просто введення інформації на картці.
  • Кошти на рахунку доступні майже миттєво, що є величезною перевагою, якщо ви намагаєтесь зробити ставку незадовго до початку гри.

Мінімальні депозити, як правило, низькі, як правило, від 10 до 50 гривень США. Це залежить від спортивної книги до спортивної книги. Перегляньте наш посібник з мінімальних депозитів, щоб отримати додаткову інформацію про найменші депозити, які ви можете зробити за допомогою кредитної картки.

Заблоковані транзакції на спортивні ставки та ваша кредитна картка

У деяких випадках ваш оператор кредитної картки може заблокувати трансакції за допомогою вашого онлайн-журналу спорту. Постачальники фінансових послуг можуть нести відповідальність за сприяння незаконним транзакціям, і багато постачальників вирішують помилятись із обережністю, блокуючи всі транзакції азартних ігор у мережі.

Поки ви робите ставку на належну ліцензію та легальну спортивну книгу, вам слід просто зв’язатися безпосередньо зі своїм банком або постачальником кредитних карток і попросити їх видалити блок із майбутніх транзакцій.

Плата за кредитні картки та депозити у спортивній книзі

Переважна більшість онлайн-букмекерських контор не обчислюють комісійних при обробці операцій з кредитними картками. Якщо ваша спортивна книжка нараховує додаткову комісію при внесенні депозиту на кредитній картці, швидше за все, потрібно знайти варіант, який більше відповідає вашому бажаному виду оплати.

Передплачені кредитні картки

Використання передплаченої кредитної картки дозволяє вам зберігати конфіденційність вашої особистої інформації та не вимагає відкриття кредитної лінії.

Ваші особисті дані та дані банківської / кредитної картки не пов’язані з передоплаченою карткою, тобто вони не можуть бути передані продавцю. Це забезпечує гравцям додатковий рівень безпеки при внесенні депозитів.

Деякі онлайн-букмекери пропонують фірмові передплачені картки, які мають додаткові переваги, такі як додаткові винагороди.

Нижче наведено кілька найпопулярніших варіантів передоплати за кредитною карткою:

Грати + карта

Play + – це передплачена картка, яка швидко завоювала ринок, особливо в США. Платформа ліцензує свої послуги на окремі спортивні книги, які пропонують фірмові версії передплаченої картки Play +.

Для багатьох користувачів карта Play + пропонує чіткі переваги перед вашою персональною кредитною карткою, якщо така є. Хоча ви зазвичай можете використовувати кредитну картку лише для внесення грошей у свій банкролл, Play + також можна використовувати для зняття коштів.

За межами онлайн-букмекера або казино “Цегла і міномет” ваша картка Play + просто працює так само, як дебетова або кредитна картка Discover. З його допомогою можна робити щоденні покупки або навіть знімати готівку з широкої мережі банкоматів.

Paysafecard

Найбільш широко використовуваною передплаченою кредитною карткою є Paysafecard. У більш ніж 500 000 торгових точок пошук та придбання власної картки Paysafe не повинно бути проблемою.

Кожна країна пропонує різні збільшення вартості, які можна придбати. Paysafecards не можна перезавантажити, якщо ви не зареєструєтесь у компанії.

Не забудьте використати повну суму на картці протягом 18 місяців, оскільки після цього стягується плата в розмірі 2,50 гривень на місяць.

Можливо, вам захочеться застосувати інший спосіб депозиту, якщо ви намагаєтесь внести велику суму грошей на свій рахунок на азартні ігри на спортивні ставки, оскільки максимальна сума депозитів Paysafecard складає менше 1000 гривень.

EntroPay

EntroPay – це передплачена віртуальна картка Visa, яка приймається в будь-якому місці Visa.

Після реєстрації та отримання віртуальної картки (фізичної картки ви не отримаєте) її можна завантажити та перезавантажити з комісією в розмірі 4,95% від кожної завантаженої суми. Visa зберігає вашу банківську інформацію, але не передає її продавцям.

Ви можете поповнити рахунок EntroPay за допомогою кредитної або дебетової картки.

Серед усіх опцій попередньо оплаченої кредитної картки EntroPay має найбільші максимальні депозити, дозволені спортивними книгами, загалом близько 20 000 гривень.

ecoCard

Екокартка доступна у трьох валютах (гривні, євро та фунтах стерлінгів), і до ваших коштів легко отримати доступ.

Однак, щоб придбати екокартку, вам потрібно пройти процедуру подання заявки, і – залежно від вашого місцезнаходження – може бути плата за її використання.

Що стосується мінімальних та максимальних депозитів, екокарти є другими за віртуальними візами EntroPay.

Переваги використання передплаченої кредитної картки

Поповнення за допомогою передплаченої кредитної картки пропонує такий самий швидкий і простий підхід, як і звичайна кредитна картка, але не вимагає включення банківської інформації в Інтернет.

Передплачені кредитні картки – чудовий спосіб встановити обмеження для себе, оскільки ви не працюєте з кредитною лінією.

Ви все ще не впевнені, чи правильно використовувати кредитну картку?

Вибір правильного методу пересилання грошей до вашого спортивного букву може бути трохи неприємним. Перед вибором методу, який найкраще відповідає вашим потребам, слід розглянути безліч різних варіантів.

Якщо ви хочете зважити свої варіанти перед тим, як внести депозит у своєму виборі онлайн-спортивних змагань, перегляньте наш посібник із внесення та виведення коштів у своєму спортивному букмекерському клубі, де ми розглянемо всі можливі способи поповнення рахунку.

Back to top