Стратегії: як зробити ставку на спорту

  • Ставки на середині призвели до одних з найбільших виплат в історії спортивних ставок
  • Ви можете зробити ставку на середину як на розподіл очок, так і на загальні ставки
  • Дізнайтеся, як використовувати середній рівень як стратегію ставок для різкого збільшення прибутку

Ставки на “середню” важко зробити. Однак коли це спрацьовує, це одна з найвигідніших ставок у всіх видах спортивних ставок. Багато найбільших виплат в історії ставок на спорт сталися тоді, коли учасники гри успішно потрапили в середину.

Стратегії: як зробити ставку на спорту

Отже, як саме ви використовуєте цю стратегію?

У цій статті ми пояснюємо, що середнє може зробити для вашої спортивної стратегії та вашого банкролу.

Що саме таке «Середина»?

Middling – це стратегія ставок, яка використовує лінію розповсюдження точки, що зміщується, або лінію рухомих підсумків. Середина виникає, коли ви ставите дві протилежні ставки на одну подію. У цьому сенсі посередництво – це стратегія хеджування, але метою є не зменшення вашого впливу. Завдяки лінії, що рухається між часом першої та другої ставок, проміжок часу дає можливість виграти обидві.

Щоб середина була успішно виконана, ставки потрібно ставити на дві різні протилежні лінії (або підсумки) таким чином, щоб остаточний рахунок потрапив між обома цифрами, або “середнім”. Таким чином, обидві ставки виграють.

Для того, щоб зрозуміти середнє значення, спочатку вам доведеться чітко зрозуміти спред-бали, на додаток до того, як дізнатись, як працюють загальні ставки.

Є чотири різні сценарії середнього життя:

  • Коли розкид точок зміщується далі від 0, стає ширшим. (тобто від +4,5 / -4,5 до +7,5 / -7,5)
  • Коли спред розподіляється до 0, стає вужчим. (тобто від +4,5 / -4,5 до +1,5 / -1,5)
  • Коли загальна сума рухається вгору (тобто від 40 до 44)
  • Коли загальна сума рухається вниз (тобто від 40 до 36)

Цифри, які ми наводимо в цих прикладах, є суто гіпотетичними. Підсумки та розкиди балів можуть змінюватися різними шляхами, залежно від найрізноманітніших факторів. Підсумки та спред-бали можуть рухатися, коли спортивні букви намагаються збалансувати кількість ставок на кожній стороні лінії. Недавно доступна інформація (наприклад, травма зіркових гравців) також може спричинити коливання загальних підсумків та розбіжностей очок.

Підсумовує середнє

Для досягнення середньої суми нижча частина повинна бути вищою за верхню для однієї з ваших двох ставок.

Наприклад, якби лінія відкрилася на 44,5, а потім перейшла на 39,5, була б можливість для середнього. Вам довелося б взяти нижчу позицію на рівні 44,5, а потім ви могли взяти перевагу на рівні 39,5. Якщо гра, про яку йдеться, закінчилася з чим-небудь, що перевищує 39 очок, ви все досягнете!

І навпаки, якби лінія відкрилася на 39,5 і просунулася до 44,5, була б ще одна можливість для середини. Вам доведеться взяти верх над 39,5, а нижчим за 44,5. Якщо гра закінчилась із загальною кількістю очок більше 40 очок, ви успішно потрапили б у середину.

Чи є ставка на середнє поширене?

Можливості посередництва частіше, ніж ви можете подумати. У коледжному футболі часто бачать, як загальна кількість ліній зміщується принаймні на три пункти від їх початкового відкриття до часу початку гри. У багатьох випадках коефіцієнт розподілу для футбольних ігор у коледжі може змінюватися до 7 балів.

Канадський футбол, арена та коледжні баскетбольні ігри часто також бачать значні коливання у своїх лініях.

Зміни в розповсюдженні та загальні підсумки не такі значні або часті, як ігри НФЛ та НБА. Це пов’язано з тим, що ці ігри отримують масу ставок і ретельно вивчаються букмекерами. Пам’ятайте: те, що коливання (як у розподілі точок, так і в загальному) може бути рідше на лініях НФЛ або НБА, це не означає, що це ніколи не відбувається.

Чому посередництво – така велика можливість?

Найкраща частина середнього життя полягає в тому, що це підприємство з низьким ризиком. Оскільки ви берете обидві сторони спред-бала (або загальну ставку), гарантовано одна з них буде успішною. Якщо ви не потрапите в середину, ви просто втратите “віг” у вашому спортивному буксі.

Однак майте на увазі, що те, що середній доступний, не означає, що це ймовірний результат.

Скажімо, ви зробили 21 ставку на обидві сторони ставки, намагаючись потрапити в середину, з усіма шансами -110. У цьому випадку вам потрібно буде лише один раз досягти середини, щоб отримати прибуток. Вам потрібно було б виграти 1 із 21 ставки.

Перекладене у відсотках, це означає, що вам потрібно буде “в середньому” 4,8% часу, щоб уникнути втрати грошей. Це, безумовно, можливо. Однак спроба “середнього” не є надійною: перед тим, як почати робити ставки, слід пам’ятати про ризики, пов’язані із середнім рівнем. Якщо ви не можете досягти середини більше 4,8% випадків, ваш банкролл збирається вдарити.

Як Super Bowl XIII змінив середні ставки

Один з найвідоміших випадків середнього життя був під час Супербоулу XIII в 1979 році. Ковбої зіграли проти “Пітсбурга Стілерс”, якого спочатку визначили фаворитом. Спред відкрився на рівні -3,5 для Пітсбурга та +3,5 для Далласа.

У відповідь на великий обсяг ставок у Пітсбурзі, коли лінія була вперше випущена, шансовці перевели лінію на +4,5 для Далласа, щоб заохотити ставки до іншого боку. Однак за початковим результатом більшість ставок було зроблено на Даллас.

Остаточний рахунок у грі закінчився на 35-31 для “Пітсбурга”. Таким чином, ті, хто зробив ставку на Пітсбург на рівні -3,5, а потім ковбої на +4,5, виграли обидві свої ставки. Хоча це (відносно) рідкість, коли ігри НФЛ вирішуються з перевагою в 4 бали, це, як відомо, сталося в 1979 році.

Донині букмекери називають Суперкубок XIII “Чорною неділею”. Ставки виграли величезні, а букмекери постраждали.

Як ви можете потрапити в середину за допомогою ставок у прямому ефірі

Ставки в прямому ефірі за останні роки зросли в популярності. Це не тільки забезпечило чудовий спосіб хеджування своїх ставок, але й надало більше можливостей потрапити в середину.

Скажімо, ви зробили ставку на те, що Патріоти переможуть «Орлів» на 4 і більше очок (-4). Після першої чверті Патріоти піднімаються на 14 очок. Лінія може зміститися до +7 для орлів, оскільки їх шанси покрити спред значно менші при такому значному дефіциті. Залишившись три чверті, малоймовірно, що вони повернуться і покриють спред, але це неможливо.

Якщо ви зробили ставку на “орлів” на рівні +7 після першої чверті і зробили ставку на “патріотів” до початку гри на рівні -4, у вас буде чудова можливість вийти на середину. Якби «Орли» змогли здійснити камбек, а Гра закінчила 26–20 для «Патріотів», ви потрапили б у середину.

Середнє не для початківців ставок

Ми не виступаємо за спроби потрапити в середину, якщо вам не подобаються тонкощі спортивних ставок. Для того, щоб потрапити в середину, потрібні глибокі знання про спорт (і багато різних стратегій ставок на спорт), але це також вимагає значних витрат часу.

Щоб потрапити в середину, ви часто отримуєте чекові лінії на спортивні ставки. Середні показники можливі лише шляхом перевірки ліній в тій самій спортивній книжці, з якою ви розмістили свою початкову ставку, однак ваші шанси на успіх вищі, якщо ви купуєте кілька спортивних книжок.

Ви повинні бути впевнені, що лінія рухатиметься таким чином, що сприятиме посередництву. Коли ви бачите лінію відкриття, ви повинні діяти швидко.

Ми не рекомендуємо посередницьким ставкам на зелені спортивні гри. Спочатку оберніть голову навколо декількох стратегій ставок на спорт, а потім спробуйте свої сили в середині.

Back to top