Онлайн-ставки на спорт є складними, але законними

Шукати чітку відповідь щодо правового статусу ставок на спорт може бути важко. Зокрема, у США за останнє десятиліття нормативні акти суттєво змінились, і нове законодавство на рівні штату продовжує майже постійно змінювати місцеві правила.

Хороша новина полягає в тому, що ставки на спорт стають посеред бурхливого і масового збільшення легальних опцій.

Зрештою, відповідаючи на найважливіше запитання: “чи законні ставки на спорт? ”Залежить від того, де ви живете.

Цей посібник підкаже, на що звертати увагу. Зрештою, використання ліцензованої, належним чином регламентованої спортивної книги, подібної до запропонованої на цьому веб-сайті, є хорошим способом переконатися, що ви перебуваєте в рамках закону. Ці оператори приймають лише тих клієнтів, які можуть легально робити з ними пари.

Для детальної історії того, як ми дійшли до навколишніх спортивних ставок, прочитайте нашу серію із трьох частин, що охоплює Витоки спортивних ставок, еру Вегаса та епоху Інтернету.

Щоб бути зрозумілим, ми не є юристами. Адвокат у вашій країні або штаті постійного проживання завжди є найкращим авторитетом, коли виникають будь-які конкретні питання щодо правил ставок на спорт у вашому регіоні. Тим не менш, ми впевнені в інформації, що міститься в цьому посібнику, і впевнені, що кожна спортивна книга, розміщена на цьому веб-сайті, є законним варіантом для гравців, які роблять ставку в тих країнах і штатах, де вони працюють.

Онлайн-ставки на спорт є складними, але законними

Про які закони повинні знати спортсмени?

Існує кілька відповідних федеральних законів, що стосуються функціонування інтернет-сайтів зі спортивних ставок, націлених на американських користувачів. Важливо зазначити, що ці правила стосуються головним чином діяльності підприємств, що займаються ставками на спорт, та пов’язаних з ними фінансових операцій.

Немає федерального закону, який заважає людям робити ставки на спорт, а оператори ліцензування та регулювання галузі регулюються на рівні штату.

Закон про незаконне застосування азартних ігор в Інтернеті

В даний час не існує федерального закону проти онлайн-гравців, про що часто повідомляють неправильно ті, хто посилається на Закон про незаконне використання азартних ігор в Інтернеті 2006 року.

Закон не говорить нічого про ставки в Інтернеті на спорт, а просто передбачає, що банки нелегально перераховують гроші, отримані від незаконних ставок. Пряма мета закону полягала в тому, щоб орієнтуватися на тих, хто володіє і працює з онлайн-букмекерами на території США, а не на тих, хто бере участь у онлайн-ставках.

Важливим юридичним розрізненням, яке слід зробити тут, є те, що UIGEA не намагався криміналізувати сам акт ставок. Він здійснив криміналізацію надсилання грошей до спортивної книги в межах України. Ерго, поки ти міг знайти юридичну лазівку, щоб потрапити свої гроші до спортивної книги, ти був вільний і зрозумілий.

Як доказ цього факту UIGEA прямо заявляє, що не має повноважень визначати, чи є онлайн-ставки законними чи ні.

Щоб розшифрувати цей складний юридичний жаргон, ми покладемось на слова адвоката України Нельсона Роуза: “Не існує федерального закону, який би заперечував лише як гравець … у вас більше шансів виграти Всесвітній покерний тур, ніж бути арештованим”.

Мерфі проти NCAA відкриває двері для державних регулюючих ставок

Правовий ландшафт навколо ставок на спорт у Сполучених Штатах різко змінився у травні 2018 року, коли Верховний суд завершив справу Мерфі проти NCAA, скасувавши Закон про захист спорту та аматорських видів спорту, широко відомий як PASPA.

Це рішення негайно зняло федеральну заборону на ставки на спорт і породило епоху, коли кожна держава може вільно регулювати ставки на спорт, як вважає за потрібне. Практичний результат полягає в тому, що федеральний уряд більше не бере широкої участі у регулюванні ставок на спорт.

Як гравець в Україні, це означає, що закони штату тепер визначатимуть законність ставок на спорт там, де ви живете.

Чи потрібно мені турбуватися про державні закони про ставки на спорт?

Ви повинні пам’ятати про відповідні закони штатів, що стосуються ставок на спорт у штаті, в якому ви проживаєте. Хоча все більша кількість штатів приймає законодавство, яке дозволяє як приватні, так і онлайн-ставки на спорт, національних ліцензій на спортивний буклет не існує. оператори, які обслуговують американських клієнтів.

Наш юридичний трекер покаже вам, де саме законні ставки на спорт, та буде в курсі подій, коли нові держави запускають легальні ринки ставок.

Ви також можете переглянути сторінки нижче, щоб знайти найкращі юридичні спортивні книги в активних регіонах.

Чи обмежувала ваша трансакція ваша компанія з кредитних карток?

Було зафіксовано численні випадки, коли компанії, що продають кредитні картки, обмежували депозити та / або транзакції на спортивні букси. Це не є незвичним у будь-якому сенсі, і це можна виправити за допомогою швидкого дзвінка до постачальника кредитних карток.

Єдина причина, за якою ці операції часто перевіряються компаніями, що здійснюють кредитні картки, полягає в тому, що вони залучають компанію, яку не можна легко визнати. Багато спортивних книжок часто потрапляють до цієї категорії, і компанія, що видає кредитні картки, змушена проводити подальші розслідування. Це робиться для того, щоб вони відповідали нормам як KYC (Знай свого клієнта), так і норм боротьби з відмиванням грошей (AML).

Це не означає, що вам заборонено вносити депозити до спортивних книжок або що цей процес є незаконним. Приватна компанія, що видає кредитні картки, блокуючи транзакцію до джерела, з яким вони не знайомі (або з невеликою підозрою), не рівнозначно порушенню закону.

Багато компаній, що займаються кредитними картками, як правило, помиляються з обережністю, оскільки невиконання законів KYC та AML може швидко привести їх до законної гарячої води. Хоча може бути неприємно мати справу з компаніями, що видають кредитні картки, та їх, здавалося б, нескінченними списками норм і правил, але ці незручні частини процесу вкорінені.

Ставте з упевненістю!

У вас коли-небудь виникали запитання щодо юридичних нюансів спортивних ставок? Щоб не хвилюватися! Ми створили вичерпний посібник, де ми охоплюємо все, починаючи від того, як сплачувати ваші податки з виграшів зі спортивних ставок, до різних регіонів ліцензування, в яких розміщуються свої спортивні книги.

Back to top